KOORDINÁTOR/KA IVF S FRANCOUZŠTINOU NEBO NĚMČINOU

Freight People je personální agentura, která se zaměřuje na nábor zaměstnanců výhradně v oblasti mezinárodní přepravy, logistiky a dodavatelských řetězců.

Hledáte smysluplnou práci, při které budete moct využít své jazykové schopnosti? Rádi komunikujete s lidmi a považujete se za silně pro – zákaznicky orientovanou osobu? Pokud Vám nechybí ani organizovaný a pečlivý přístup k práci je tato pozice tou pravou možná pro Vás!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Většinu času budete komunikovat se zahraničními pacienty a potenciálními pacienty, nejčastěji e-mailem a telefonicky. Budete zodpovídat jejich dotazy, plánovat s nimi léčbu, pomáhat jim s plánováním cesty do ČR a zajišťováním potřebných dokumentů
  • Na klinice se budete účastnit konzultací v cizím jazyce společně s lékařem
  • Budete koordinovat předávání potřebných informací mezi pacientem, lékaři, zdravotnickým personálem a ekonomickým oddělením kliniky
  • Nedílnou součástí práce je vedení potřebné dokumentace v interních systémech kliniky a další administrativní činnosti

VÁŠ PROFIL:

  • Práce koordinátora/ky je pro vás ideální, pokud máte silně zakořeněný pro-zákaznický přístup a vysoký práh tolerance vůči požadavkům od klientů. Uvítáme předchozí zkušenost s prací s klienty ve vypjatých situacích
  • Nutnou podmínkou je velmi dobrá znalost francouzského jazyka nebo německého jazyka, který budete používat denně v písemné i osobní komunikaci, anglický jazyk výhodou
  • Důležitá je i pečlivost a smysl pro organizaci. Budete mít spoustu pacientů v různých stádiích léčby, oceníme, pokud v tom budete mít systém a na nic nezapomenete
  • Jelikož budete pracovat hodně často s počítačem, je stěžejní i znalost MS Office a kladný vztah k poznávání nových softwarů.

ZÍSKÁTE:

  • Zodpovědnou a smysluplnou práci na klinice s dlouhou tradicí
  • Možnost každodenně používat a rozvíjet cizí jazyky
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost home office – občasně
  • Fixní mzda + bonusy

Místo práce: Praha 5

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé