PRAXE V HR - akvizice + péče klienty (DPP či DPČ)

Freight People je personální agentura, která se zaměřuje na nábor zaměstnanců výhradně v oblasti mezinárodní přepravy, logistiky a dodavatelských řetězců.

Jsme personální agentura a momentálně hledáme do týmu někoho šikovného na výpomoc (DPP, DPČ).

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Naučíme tě skvěle komunikovat a vyjednávat
  • Uděláme z tebe výborného obchodníka
  • Zasvětíme tě do světa recruitmentu a HR marketingu
  • Možnost následného profesního růstu

POŽADAVKY:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Komunikativní osobnost a sympatický projev
  • Obchodní duch a tah na branku
  • Povědomí o recruitmentu a trhu práce výhodou

NABÍZÍME:

  • DPP či DPČ (vhodné při studiu)
  • Flexibilní pracovní doba, home office

Firma: Freight People Recruitment CZ

Kontakt: Kamila Zíková

Telefon: +420 778 726 935

Místo práce: Praha 6 - Dejvice

Typ úvazku: vedlejší pracovní poměr, práce z domu, nebo žl

Poznámka: vhodné pro absolventy

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé