Servisní technik s AJ/NJ

Freight People je personální agentura, která se zaměřuje na nábor zaměstnanců výhradně v oblasti mezinárodní přepravy, logistiky a dodavatelských řetězců.

Naším klientem je velkoobchod, který je součástí nadnárodní skupiny a zároveň vlastní druhou největší síť lékáren v České republice. Společnost momentálně buduje nové moderní distribuční centrum a hledá kolegy, kteří se zapojí a budou se v budoucnu starat o opravy a údržbu vychystávacích automatů a pásových dopravníků.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Řešení vzniklých nestandardních situací týkajících se technologií a chodu strojů
  • Provádění seřizovacích činností v rámci preventivních údržbových plánů
  • Spolupráce na technologické optimalizaci, kontrola správnosti nastavení a používání strojů
  • Správná diagnostika závad
  • Základní opravy dalších technických zařízení, které jsou součásti provozu skladu
  • Komunikace s helpdeskem dodavatelské firmy

POŽADAVKY:

  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka podmínkou
  • Schopnost základních oprav a výměny náhradních dílů
  • Znalost čtení elektrotechnické a strojírenské výkresové dokumentace
  • Schopnost lokalizovat závady na technických a technologických zařízení
  • Ochota zaškolení se a učit se nové věci
  • Trestní bezúhonnost
  • Řidičský průkaz sk. B

CO KLIENT NABÍZÍ:

  • Notebook, mobilní telefon
  • Práci v příjemném kolektivu
  • Možnost odborného rozvoje a kariérního růstu
  • Firemní benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, závodní stravování, kafeterie, sleva na firemní výrobky, vzdělávací kurzy a školení, …)

Firma: Freight People Recruitment CZ

Kontakt: Kamila Zíková

Telefon: +420 778 726 935

Místo práce: Praha - Hostivař

Plat: 35000 - 45000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé